Wsparcie tarczycy

Około 22% społeczeństwa polskiego choruje lub chorowało na schorzenia gruczołu tarczowego, a co gorsza wielu z nas nie jest świadomych tego, że cierpi na schorzenia tarczycy.

Dzieje się tak ponieważ choroby tarczycy rozwijają się powoli i mogą powodować łagodne objawy, które lekceważymy. Objawy chorób tarczycy są również niespecyficzne i mogą symulować rozwój innych schorzeń, co utrudnia prawidłowe rozpoznanie.

Niezdiagnozowane i nieleczone choroby tarczycy mogą prowadzić do licznych powikłań zdrowotnych, a w przypadku kobiet w ciąży mogą być przyczyną nieprawidłowego rozwoju układu nerwowego u płodu, poronienia, porodów przedwczesnych lub martwych urodzeń. 

Jak zadbać o tarczycę i o jakie składniki w diecie szczególnie zadbać?

Poniżej znajdziesz listę minerałów i witamin, a bogatą ofertę poszczególnych suplementów, które wspierają zdrowie tarczycy znajdziesz w poszczególnych kategoriach naszego sklepu takich jak "Żelazo", "Selen", "Jod", "Omega 3 6 9".

Należy pamiętać że nadmiar i niedobór szkodzi, więc trzeba wykonać badania zanim sięgniemy po poszczególne witaminy i minerały.

Poniższe witaminy i minerały odgrywają kluczową rolę w pracy tarczycy:

1. Selen

2. Cynk

3. Witaminę B12

4. Kwasy Omega 3

5. Witaminę D3

6. Żelazo

7. Magnez

 Nasz sklep oferuje suplementy diety zawierające wyżej wymienione witaminy i minerał w postaci kapsułek, płynu, kropli i proszku. Możesz wybierać z pośród takich producentów jak Formeds, Aura Herbals, Aliness, Yango, Ziółko, Medica Herbs, Now Foods. Staramy się stale powiększać ofertę o kolejne marki oraz o nowości wyżej wymienionych producentów, tak by nasi klienci otrzymali szeroką ofertę jak najlepszych suplementów diety i odpowiednim składzie, który przekłada się na wyższą przyswajalność i lepsze efekty suplementacji.

 

Filtry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl