Ostropest Plamisty

Ostropest plamisty to bardzo ceniona roślina, która zbawienne działa przede wszystkim na wątrobę dzięki zawartej w niej sylimarynie.

Ekstrakty z ostropestu warto stosować w czasie wzmożonego obciążenia wątroby, ponieważ sylimaryna zwiększa zdolność komórek wątroby do regeneracji. Sylimaryna ma również pozytywny wpływ na poziom cukru we krwi oraz na cholesterol. Dodatkowo oleje z ostropestu są doskonałym źródłem kwasów Omega 6 i Omega 9.

Sylimaryna z ostropestu plamistego

to substancja aktywna, która posiada dobroczynny wpływ na wątrobę i układ trawienny. Suplementy diety zawierające wyciągi z ostropestu dedykowane są osobom pragnącym zadbać o regenerację wątroby. 

Sylimarynę można przyjmować w postaci zmielonych nasion ostropestu plamistego lub w postaci wyciągów w suplementach diety. 

Ciekawą i wygodną propozycją jest czysty ostropest plamisty w kapsułkach od OstroVit. Inne suplementy diety dostępne w naszym sklepie łączą sylimarynę np. z cynaryną, co stanowi równie popularne wsparcie dla regeneracji i profilaktyki wątroby. Warto zwrócić uwagę na dwa suplementy diety od Formeds- BICAPS GASTRON i BICAPS SYLIMARYN. Produkty te zawierają sylimaryne, cynarynę i inne dodatki np. ekstrakt z rozmarynu co wpływa na  prawidłowe funkcjonowanie wątroby oraz trawienie.

W naszej ofercie znajdziesz również herbatę z ostropestu, która z pewnością będzie dodatkowym wsparciem dla układu pokarmowego.

Wybierając suplement warto zwrócić uwagę nie tylko na ilość ostropestu plamistego w dziennej dawce, ale przede wszystkim jaka jest standaryzacja i ile sylimaryny dany wyciąg zawiera. 

Suplementy diety Medica Herbs- Ostropest zawiera aż 80% sylimaryny w dziennej dawce, a jego cena jest naprawdę przystępna.

Warto również korzystać z olejów z ostropestu, które są cennym źródłem witamin i przede wszystkim kwasów omega 6 oraz omega 9. Olej z ostropestu świetnie nadaje się do sałatek lub jako suplement do przyjmowania - 1 łyżeczka dziennie będzie doskonałą porcją i wzbogaci dietę o bardzo zdrowe nienasycone tłuszcze. W ofercie naszego sklepu kupicie Państwo olej z ostropestu dr Skoczylasa oraz od EkaMedica. 

Filtry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl